زورخانه

وبلاگ منوچهر عطاالهی

دومین دوره لیگ برتر هنرهای فردی در تهران
ساعت ٩:۱٠ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸٧   کلمات کلیدی: دومین دوره لیگ برتر هنرهای فردی در تهران

دومین دوره هفته لیگ برتر هنرهای فردی ورزش زورخانه ای با رقابت تیم های مقاومت شهید بروجردی و ایرانیان و تیم های فارس و فولاد ماهان اصفهان در زورخانه ملی شهید فهمیده تهران برگزار خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در هفته دوم از دور رفت این رقابت ها صبح پنج شنبه 14 آذر ماه جاری دو تیم مقاومت شهید بروجردی و ایرانیان در مقابل هم صف آرایی خواهند نمود .

این دیدار به سرداوری مجید حسین نژاد و داوری سید هادی مهران هاشمی ، سعید شمس کلاهی ، و حسین نجار در هنرهای فردی و داوری امیر اصفهانی ، محمد برجی  و علیرضا حجتی در  مرشدی برگزار می شود .

 

جلیل سیف اله پور به عنوان نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات و رضا قدیانی به  عنوان نماینده فدراسیون و سرپرست فنی مسابقات حضور دارند .

در عصر پنج شنبه هم دو تیم فارس و فولاد ماهان (اصفهان) به مصاف هم می روند .

قهرمانان تیم فولاد ماهان اصفهان که در هفته گذشته توانسته بودند با نتیجه 7 بر 2 تیم ایرانیان  را شکست دهند با روحیه مضاعف رو در روی حریفان فارس حاضر می شوند .

در این دیدارهم  مجید حسین نژاد به عنوان سرداور، محمد برجی ، امیر اصفهانی و علیرضا حجتی به عنوان داور مرشدی وسید هادی مهران هاشمی ، سعید شمس کلاهی ، و حسین نجار به عنوان  داور هنرهای فردی قضاوت خواهند نمود .

علی عینی نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات و فرامرز سعید راد ، نماینده فدراسیون و سرپرست فنی این دیدار می باشند .

گفتنی است لیگ برتر هنرهای فردی ورزش زورخانه ای در 9 رشته سنگ ، کباده ، 2 میل بازی ، 3 و 4 میل بازی ، میل گیری و میل بازی سنگین ، چرخ تیز و چمنی و مرشدی برگزار می شود که طی آن تیم ها به صورت رفت و برگشت با هم رقابت خواهند نمود .

 

,
,