اصفهان فاتح تیمی زورخانه ای گرگان

 در این دوره رقابتها ۲۷۵ ورزشکار از ۲۴ استان کشور در دو وزن زیر ۸۰ و زیر۹۰ کیلوگرم به مدت چهار روز در سالن ورزشی پوریای ولی گرگان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات، تیمهای اصفهان، همدان و چهارمحال و بختیاری در دو رشته کشتی پهلوانی و هنرهای انفرادی ورزش زورخانه ای به مقامهای اول تا سوم دست یافتند.

گفتنی است علی کمانگری از گلستان، فولاد طاهری نژاد از کردستان و هادی آستانه از فارس رتبه اول تا سوم وزن زیر ۸۰ کیلوگرم در رشته کشتی پهلوانی را کسب کردند.

  حسین حسین نسب نیز از مازندان مقام نخست کشتی پهلوانی را در وزن زیر۹۰ کیلوگرم به خود اختصاص داده است. 

 در رشته هنرهای انفرادی ورزشهای زورخانه ای، حسین محلاقایی از همدان دررشته چرخ تیز، محمد زین العابدینی در رشته سنگ، رسول مسعودی در کباده، محمد سرابی در دومیل، ابولفضل طاهری در سه میل و چهار میل بازی از اصفهان و علی خداوردی از چهارمحال و بختیاری در رشته میل سنگین به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.

خاطرنشان می سازد این نفرات و تیمهای برتر به عنوان اعضای تیم ملی کشتی پهلوانی و هنرهای انفرادی ورزشهای زورخانه ای در مسابقات داخلی و خارجی شرکت می کنندو به نفرات و تیمهای برتر جایزه نفیس به همراه کاپ و حکم قهرمانی ارایه شد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات جمعی از مسئولان کشوری و استانی  شرکت داشتند. ۲۵ هزار ورزشکار ورزشهای باستانی و زورخانه ای در کشور فعالیت دارند.

/ 0 نظر / 3 بازدید