گفتگوی منوچهر عطاء الهی رئیس هیئت مدیره موسسه ورزشکاران و پیشکسوتان

منوچهر عطاء الهی رئیس هیئت مدیره موسسه ورزشکاران و پیشکسوتان کشتی پهلوانی و زورخانه ای کشوراعلام نمود مراسم تجلیل از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی  نیروی انتظامی بمناسبت  بزرگداشت هفته ناجا در تاریخ 16/7/1392 در محل مجموعه فرهنگی و ورزشی شهید دستجردی ( پاس ) با حضورمسئولین کشوری ، لشگری پیشکسوتان و پهلوانان و مسئولین فدراسیون کشتی پهلوانی و زورخانه ای  برگزار خواهد شد.

دبیر امورپیشکسوتان فدراسیون در خصوص تشکیلات امور پیشکسوتان فدراسیون افزود:

ما متاسفانه امسال دو نفر از عزیزانی که عضو این امور بودند از دست دادیم،مرحوم استادکاظم کاظمینی و مرحوم پهلوان حسن حجازی که دو نفر از اعضاء موثر این امور بودند به دیدار حق شتافتند و انشاءاله سعی خواهیم نمود طی نشستی که با مسئولین فدراسیون خواهیم داشت، دو نفر دیگر را معرفی نمائیم.                                          

 ایشان افزود در حال حاضر اعضاء به شرح ذیل می باشند:

1 – جناب آقای غلامرضا یزجردی عضو ارشد   

2 – جتاب آقای پهلوان کریم محمدیان عضو ارشد                   

3- جتاب آقای عباس حاجیان عضو ارشد                                

4- جناب آقای امیر شیرگیر عضو ارشد                                     

4- جناب آقای حسین شیریان عضو ارشد                                 

4- جناب آقای آقای نجات بعنوان رئیس

8- جناب آقای منوچهرعطاءالهی بعنوان دبیر

نامیرده در ادامه افزود: با نشستی که اعضاء موسسه ورزشکاران و پیشکسوتان کشتی پهلوانی و زورخانه ای کشور با مسئولین فدراسیون کشتی پهلوانی و زورخانه ای داشتند،قرار شد که فعالیت های موسسه و امور پیشکسوتان فدراسیون بطور واحد صورت پذیرد که در این گام اولین فعالیت آن از استان اصفهان آغار خواهدشد.

گفتنی است آقایان محمد نجات و منوچهرعطاءالهی بعنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره موسسه ورزشکاران و پیشکسوتان کشتی پهلوانی و زورخانه ای کشورانتخاب گردیده اند.

/ 1 نظر / 19 بازدید
وبلاگشما

با سلام خدمت شما کار بر گرامي پرشين بلاگ ادرس وبلاگ شما در سرور پرشين بلاگ به محل جديدي انتقال يافته است جهت تمديد USER و PASSWORD اکانت کاربري پرشين بلاگ خود به آدرس زير مراجه کنيدhttp://persianblog.xzn.ir و يوزر و پسورد خود را وارد نماييد با تشکر پرشين بلاگ