قرعه کشی لیگ برتر زورخانه ای به 26 تیرماه موکول شد

جلسه قرعه کشی لیگ برتر کشتی پهلوانی و ورزش باستانی در سال 92 به روز چهارشنبه 26 تیر ماه موکول شد.

به گزارش روابط عموی فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش باستانی کشور، این نشست که قرار بود در روز دوشنبه 17 تیر ماه جاری برگزار گردد به علت تکمیل نبودن مدارک ارسالی از سوی برخی از تیمها به روز چهارشنبه 26 تیرماه جاری موکول گردید .

گفتنی است در جلسه قرعه کشی که در روز چهارشنبه مورخ 26 تیرماه 1392 راس ساعت 15 در ساختمان شماره 2 فدراسیون واقع در خیابان آفریقا، چهارراه جهان کودک، قبل از پل میرداماد، خیابان سپیدار، پلاک 8 برگزار خواهد شد مربیان و سرپرستان باشگاه ها با قوانین و مقررات جدید مسابقات لیگ برتر کشتی پهلوانی و ورزش باستانی نیز آشنا خواهند شد .

گفتنی است برگزاری لیگ برتر زورخانه ای 92 با هدف  بسط و توسعه مرام پهلوانی در جامعه با حضور باشگاه های ذیل برگزار خواهد شد .

1.     باشگاه فولاد ماهان سپاهان

2.      شهید شاهرخ شکوه کردستان

3.      کاوه کشاورز ساوه

4.      شهرداری سنندج

5.     هیئت کشتی پهلوانی و ورزش باستانی استان خراسان رضوی

6.      باشگاه سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

7.      هیئت کشتی پهلوانی و ورزش باستانی استان زنجان

8.     گروه ساختمانی کفایتی خراسان رضوی

9.      هیئت کشتی پهلوانی و ورزش باستانی استان کرمان

10.                        شرکت پتروشیمی و فرآورده های نفتی

11.                        ارتش جمهوری اسلامی ایران

خاطر نشان می گردد : عباس نمازیان، هادی سپاسگزار و علیرضا غلامی با احکامی جداگانه از سوی محمدرضا طالقانی با عنوان سرپرست، دبیر کشتی پهلوانی و دبیر ورزش باستانی در سازمان لیگ کشتی پهلوانی و ورزش باستانی فعالیت دارند.

شایان ذکر است باشگاه ها و موسسات علاقمند به شرکت در لیگ برتر زورخانه ای که تا به حال موفق به ثبت نام نشده اند می توانند فرصت را مغتنم شمرده و تا قبل از پایان ساعت اداری روز سه شنبه مورخ 25 تیرماه جاری مدارک خود را به دبیرخانه فدراسیون ارسال نمایند .

/ 0 نظر / 14 بازدید