عملکرد یکساله فدراسیون تدوین شد

زارش فعالیت های فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در سال 1393 تدوین شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، از ابتدای سال 1393 تا پایان اسفندماه ماه فعالیت های مختلف فدراسیون در بخش های مسابقات، آموزش، پژوهش، فرهنگی، همگانی، مالی، بین الملل، بازدید از هیئتها و زورخانه ها، رسیدگی به مدیریت هیئت های استانی، افتتاح زورخانه ها، مرکز علمی کاربردی و آکادمی فدراسیون، ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی و ... تدوین شد.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر از ریز فعالیتهای انجام شده می توانند به قسمت تقویم ورزشی، عملکرد سال 1393 فدراسیون در سایت مراجعه نمایند.

 
 

 

 

/ 3 نظر / 76 بازدید
زيرزمينيا

سلام وبلاگت واقعا عاليه ... به منم يه سر بزن خوشهال ميشم [قلب]

حسین وش - دپارتمان چاپ کتاب

سلام و درود شاید شما هم یکی از افرادی باشید که دوست دارید نویسنده باشید اما به دلایلی مالی یا اشنا نبودن با نشر و ... موفق به این کار نشده اید ما روشی را به شما پیشنهاد میکنیم که به راحتی میتوانید کتابتان را با هزینه ی زیر یک میلیون تومان چاپ کنید همچنین میتوانید اشعار و دستنوشته های خود را با هزینه های کم به چاپ برسانید یا پایان نامه ی خود را به کتاب تبدیل کنید همه ی این کارها با هزینه ی کم امکان پذیر است شماره تماس مشاوره رایگان: 09183775334 حسین وش لطفا در صورت امکان سایت مارو در لینک دوستان قرار بدید www.chapketab.ir

Ali saedi

سلام وبلاگ خیلی خوبه به ما هم سر بزن